اخبار

ایمنی ساختمان ها در دستور کار انجمن صنفی حفاظت در برابر آتش

با حضور نماینده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،هیأت مدیره و بازرسین انجمن صنفی حفاظت در برابر آتش انتخاب شدند وبر این اساس ایمنی ساختمان ها به شکل جدی  در دستور کارانجمن صنفی حفاظت در برابر آتش قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایران پترونت پیش از ظهر امروز درنشست مجمع عمومی عادی این انجمن با حضور اکثریت اعضا، به منظور تعیین و انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسین این انجمن برگزار گردید و اعضا مذکور انتخاب شدند.

در این جلسه که با حضور فراز سماواتی نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید،رامین نصیری،کسری بهزاد افشار،امیرحسین علیمیرزائی،مجید بهرامی ونصرت اله مهرام به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره این انجمن برای مدت سه سال و فرزاد سماواتی، هومن جوان معبودی و نادر واثقی به عنوان بازرسین انجمن برای مدت یک سال انتخاب شدند.

گزارش خبرنگار ایران پترونت حاکی است یکی از مهم ترین بخش های ایمنی ساختمان در برابر آتش سوزی،حفاظت سازه ساختمان در برابر افزایش حرارت و به طبع آن کاهش مقاوت سازه است. حفاظت سازه از آن جهت حایز اهمیت می باشد که با حفظ پایداری سازه، زمان مورد نیاز جهت خروج متصرفین و انجام عملیات امداد و نجات فراهم گردد.

بر این اساس ایجاد تشکل های صنفی در حوزه تولید و اجراء با هدف افزایش بهره وری، تمرکز در سطوح تخصصی، بالا بردن سطح استانداردهای ملی، ایجاد ساز و کار تأیید صلاحیت، ایجاد راهکارهای اساسی به منظور توسعه بازار در پروژه های داخلی و بسیاری موارد دیگر از اهمیت خاصی برخوردار است. این انجمن با هدف ساماندهی و سازماندهی دانش و صنعت حفاظت در برابر آتش تشکیل گردیده و فعالیت خود را در این دوره، رسماً آغاز کرده است.

گفتنی است در اولین نشست هیأت مدیره این انجمن، رامین نصیری به عنوان رئیس هیأت مدیره، کسری بهزاد افشار به عنوان نایب رئیس و امیرحسین علی میرزائی به عنوان خزانه دار انجمن تعیین گردیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *