اخبار

هیأت مدیره و بازرسین انجمن صنفی حفاظت در برابر آتش انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست و به نقل از انجمن صنفی کارفرمایی حفاظت در برابر آتش؛ در این جلسه که با حضور نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید، آقایان مهندس رامین نصیری، مهندس کسری بهزاد افشار، مهندس امیرحسین علیمیرزائی، دکتر مجید بهرامی و مهندس نصرت اله مهرام به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره این انجمن برای مدت سه سال و آقایان مهندس فراز سماواتی، مهندس هومن جوان معبودی و مهندس نادر واثقی به عنوان بازرسین انجمن برای مدت یک سال انتخاب شدند.
لازم به توضیح است یکی از مهم ترین بخش های ایمنی ساختمان در برابر آتش سوزی، حفاظت سازه ساختمان در برابر افزایش حرارت و به طبع آن کاهش مقاوت سازه است. حفاظت سازه از آن جهت حایز اهمیت می باشد که با حفظ پایداری سازه، زمان مورد نیاز جهت خروج متصرفین و انجام عملیات امداد و نجات فراهم گردد.
از این رو ایجاد تشکل های صنفی در حوزه تولید و اجراء با هدف افزایش بهره وری، تمرکز در سطوح تخصصی، بالا بردن سطح استانداردهای ملی، ایجاد ساز و کار تأیید صلاحیت، ایجاد راهکارهای اساسی به منظور توسعه بازار در پروژه های داخلی و بسیاری موارد دیگر از اهمیت خاصی برخوردار است. این انجمن با هدف ساماندهی و سازماندهی دانش و صنعت حفاظت در برابر آتش تشکیل گردیده و فعالیت خود را در این دوره، رسماً آغاز کرده است.
ضمناً در اولین نشست هیأت مدیره این انجمن، مهندس رامین نصیری به عنوان رئیس هیأت مدیره، مهندس کسری بهزاد افشار به عنوان نایب رئیس و مهندس امیرحسین علیمیرزائی به عنوان خزانه دار انجمن تعیین گردیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *